میخواهید تبلیغات هدفمند اینترنتی با بازدهی و ماندگاری بالا داشته باشید؟

میخواهید محصولات و خدمات خود را با کمترین هزینه در دنیا معرفی کنید؟

میخواهید آگهی و تبلیغاتتان دائمی باشد و هیچ موقع منقضی نشود و همیشه قابل دسترس باشد؟

نیازآتی - درج آگهی اینترنتی رایگاننیازآتی یک سایت درج اگهی اینترنتی است که میتوانید بی نهایت آگهی و تبلیغات اینترنتی در سایت درج کنید و تا زمانیکه اگهی را حذف نکنید در سایت نیازاتی خواهد ماند. اگهی شما هیچگاه حذف و یا منقضی نمیشود و برای همیشه در اینترنت خواهد ماند و مشتریان شما در هر زمان و مکان میتوانند به آگهی و اطلاعات تماس شما دسترسی داشته باشند.

https://niazeati.ir/newad

نیازآتی در تلاش است که آگهی و تبلیغات شما در صفحه نخست گوگل نمایش داده شود. نهایتا شما با یک تبلیغات پر بازدید و هدفمند روبرو خواهید بود. مشتریان بالقوه ای که کلمه ای مرتبط با خدمات و یا محصولات شما را در جستوجوگر گوگل جستوجو کردند و با تبلیغ و اگهی شما در سایت نیازاتی مواجه میشوند.

این موضوع برای نیازآتی بسیار مهم و حائز اهمیت است. پس حتما در نحوه نگارش آگهی تبلیغاتی خود وسواس داشته باشید.

در ادامه به بهترین نحوه نوشتن یک آگهی خوب اشاره می کنم.

عنوان اگهی اینترنتی

عنوان اگهی شما باید بیانگر کامل و جامع شغل و خدمات و یا محصول شما باشد. طول عنوان حدودا 60 کاراکتر است.

طول عنوان در سئو آگهی از آن دسته مواردی است که هنوز هم بسیاری از متخصصین سئو درباره آن با یکدیگر اتفاق نظر دارند. تگ عنوان در واقع یک عنصر اصلی HTML است که به صورت اختصاصی متن عنوان صفحه آگهی شما را در خود جای داده است. تگ های عنوان در صفحات نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر به نمایش در می آیند.

عناوین در واقع لینک هایی هستند که کاربران مختلف را وارد به صفحه آگهی شما می کنند. عنوان ها برای سئو سایت نیز به شدت اهمیت دارند و اگر به درستی بهینه سازی شوند، می توانند به رنکینگ و CTR آگهی شما کمک زیادی بکنند. به طور کلی عنوانی که در title tag یک صفحه وجود دارد باید به صورت مختصر، موضوع محتوای آن صفحه را توصیف کند.

اگر میخواهید آگهی شما بازدید زیادی داشته باشد باید در انتخاب عنوان آگهی خودتان بسیار وسواسی باشید و دقت کامل داشته باشید.

مثلا اگهی شما در مورد فروش دستگاه تراش است. اگر در عنوان آگهی فقط به فروش دستگاه تراش بسنده کنید توقعی از گوگل نداشته باشید که آگهی شما را در صفحه اول نمایش بدهد. تعداد سایتهایی که از این عنوان کوتاه استفاده میکنند بسیار زیاد است و معرفی اگهی شما در تعداد بیشمار سایتی که از این کلمه استفاده کردند کار دشوار و زمانبری است. سعی کنید :

  • عبارت کلیدی اصلی
  • عبارت های کلیدی فرعی
  • نام برند
  • اعداد
  • عبارت های جذاب کننده

را در عنوان آگهی خود ذکر کنید تا اگهی خود را از سایرین متمایز کنید.

شرایط تولید عنوان صفحه آگهی در سئو

جهت داشتن بهترین عملکرد برای تولید عنوان صفحه در سئو، باید به یکسری نکات دقت داشته باشید؛ البته به احتمال خیلی زیاد این نکات را به کرات به شما گوشزد کرده اند. با این حال بررسی دوباره آن ها خالی از لطف نخواهد بود.

بهینه بودن طول عنوان در سئو: اگر عنوان شما بسیار طولانی باشد، موتور جستجو بخشی از آن را حذف می کند و در نتایج جستجوی خود آن را به طور ناقص قرار می دهد.

در طی این حذف شدن بخشی از عنوان سایت، ممکن است یک بخش بسیار مهم از آن حذف شده باشد که مفهوم عنوان به آن بستگی داشته است.

در نتیجه سعی کنید طول عنوان در سئو خود را به هیچ عنوان بیشتر از 60 کاراکتر قرار نداده و عبارت های کلیدی یا عبارت های جذاب کننده را در ابتدای عنوان به کار ببرید.

عنوان را با عبارات کلیدی بمباران نکنید: اگر بیش از حد از عبارت های کلیدی در متن عنوان صفحه خود استفاده کنید، ممکن است گوگل شما را جریمه کند؛ چراکه این نوع از عناوین، موجب آسیب رسیدن به تجربه کاربری می شوند و این مسئله برای گوگل اهمیت بسیار زیادی دارد.

عبارات کلیدی مهمتر را در ابتدای عنوان قرار دهید: بر اساس آمارهای به دست آمده، آن دسته از عبارت های کلیدی که به ابتدای عنوان نزدیک تر هستند، شانس بهتری برای دریافت رنک های بالای نتایج جستجو را دارند. به همین علت است که ما همیشه در نیوسئو به شما پیشنهاد می کنیم که عبارت کلیدی اصلی را در ابتدای عنوان خود به کار ببرید.

از برند خود استفاده کنید: اگر برند و کسب و کار شما بسیار محبوب و شناخته شده می باشد و احتمال می دهید که کاربر بعد از مواجه شدن با نام برندتان، به معتبر بودن محتوا پی می برد، بدون شک باید از نام برند، در بیشتر عنوان ها استفاده کنید. این مسئله هم موجب افزایش نرخ کلیک و همچنین مسبب بهبود اعتبار کسب و کار شما خواهد شد.

متن آگهی اینترنتی

چگونه یک متن آگهی سئو شده بنویسیم؟

با استفاده از کلمات کلیدی و عبارات

متداول ترین استراتژی SEO شامل استفاده از کلمات کلیدی و عبارات است. کلمات و عبارات مربوط به موضوع صفحه در کل متن جستجوگرها به صورت ارگانیک پراکنده می شوند و موتورهای جستجو را قادر می سازند بر اساس آن کلمات و عبارات آنها را فهرست کنند و هنگامی که کاربر کلمه یا عبارتی را که در تمام مطالب در نوار جستجو استفاده می شود وارد می کند ، متن در نتایج جستجو ظاهر می شود.

قسمت های دیگری از صفحه وجود دارد که علاوه بر متن اصلی ، از کلمات کلیدی و اصطلاحات نیز می توان استفاده کرد. به عنوان مثال ، کلمات کلیدی که در عنوان و / یا عنوان اول متن ظاهر می شوند ، در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری دارند. کلمات کلیدی همچنین باید در URL ، داده های متا و توضیحات صفحه ظاهر شوند.

خوانایی متن سئو

میتوان گفت مهمترین عامل قابلیت خواندن متن و خوانا بودن آن است به طوری که کیفیت مطالب همیشه باید قبل از استراتژی های سئو در نظر گرفته شود و در صورت عدم ارائه ارزش واقعی برای خوانندگان ، در صفحات نتایج جستجو به خوبی عمل نخواهد کرد. نه تنها محتوای ضعیف خوانندگان را از بین می برد ، بلکه گوگل می تواند ارزش محتوا را تعیین کند. اگر به نظر ارزشمند نباشد ، فارغ از کلمات کلیدی و سایر راهکارهای سئو که مورد استفاده قرار می گیرد ، رتبه خوبی نخواهد یافت.

 

این مقاله تکمیل خواهد شد…