سامانه تبلیغاتی نیازآتی بستری برای درج آگهی اینترنتی است. شما میتوانید آگهی کسب و کار و یا خدمات خودتون رو در سایت نیازآتی قرار دهید.

نیازآتی | درج آگهی اینترنتی رایگان, ثبت آگهی تبلیغاتی, آگهی رایگان

نیازآتی | درج آگهی اینترنتی رایگان, ثبت آگهی تبلیغاتی, آگهی رایگان

از محاسن درج آگهی در سایت نیازآتی میتوان به عدم وجود محدودیت زمانی در ثبت اگهی اشاره کرد. به این معنی که آگهی شما هیچگاه منقضی نمیشود و تا زمانی که شما آگهی خود را حذف نکنید آگهی شما در نیازآتی خواهد ماند. این موضوع بسیار حائز اهمیت است که آگهی و تبلیغات شما در اینترنت خواهد ماند. یکی از قوانین گوگل برای سئو همین است. در واقع وقتی یک آگهی حذف شود و غیرقابل دسترس در نتایج جست‌وجوی گوگل باشد و به اصطلاح با خطای 404 مواجه شود، امتیاز منفی گوگل به آن سایت است. پس ما این امکان را فراهم کردیم که آگهی مادام العمر در سایت نیازآتی ثبت کنید.

تمام تلاش ما این است که آگهی شما در صفحه اول گوگل قرار گیرد. اما بخشی از این کار دست ماست. آگهی شما باید دارای عنوان و متن قابل قبولی باشد. در مقالات قبلی در مورد نحوی صحیح نوشتن آگهی تبلیغاتی در سایت نیازآتی گفته ایم که چگونه آگهی خود را بهینه سازی و سئو کنیم.

لطفا از عنوان گویا و طولانی استفاده کنید. اگر در عنوان آگهی از یک یا دو کلمه استفاده کنیم، باید توقع ایندکس قوی در گوگل را نداشته باشیم.

لطفا در صورت امکان در آگهی خود از عکس باکیفیت و سایز استاندارد استفاده کنید. یک عکس خوب نمایان گر همه چیز است. گاهی اوغات متن های زیاد و طولانی آگهی شما خسته کننده است و فقط یک عکس از خدمات و شغل شما بهترین تبلیغ است.

برای آگهی خود از کلمات کلیدی و برچسب های اصلی و مرتبط با آگهی استفاده کنید. یک شگرد برای ایندکس شدن قوی در گوگل همین است. سعی کنید برای درج آگهی و نوشتن یک آگهی خوب کلمات قوی استفاده کنید. اینکار دقیقا مثل هشتگ گذاشتن در اینستاگرام است.

آدرس آگهی خود را در پیج اینستاگرام و یا وبلاگ و یا سایت خود قرار دهید. با اینکار لینک تبلیغ شما بهتر ایندکس خواهد شد.

از اینکه تا پایان با من همراه بودید بسیار متشکرم. به امید کسب و کاری پر رونق برای شما.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط