نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
تماس بگیرید
شماره آگهی: 1374
نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
پیانو فویریخ – استان تهران

توضیحات آگهی

پیانوهای فویریخ
FEURICH
سری مدل های پیانو های فویریخ اتریش جزو بهترین و برترین پیانوهای آکوستیک در جهان میباشند که در سال 2003 و 2011 برنده جایزه دیاپازون فرانسه شده و از لحاظ کارشناسی جهانی جواب خود را پس داده است . پیانوهای فویریخ شامل 4 مدل دیواری و 3 مدل گرند با ارتفاع ها و طول های متفاوت میباشند.
1-فویریخ مدل FEURICH 115
2-فویریخ مدل FEURICH 122
3-فویریخ مدل FEURICH 125
4-فویریخ مدل FEURICH 133
5-فویریخ مدل FEURICH 162
6-فویریخ مدل FEURICH 179
7-فویریخ مدل FEURICH 218

نکته بسیار مهمی که باعث شده این پیانو ها جزو بهترین پیانوها قرار بگیرد ، ساخت تمام و کمال قطعات پیانو از چوب با کیفیت بوده که این استاندارد حتی در تمام قطعات اکشن رعایت شده . ساخت اکشن کاملا دست ساز بوده و طراحی آن توسط خود کارخانه فویریخ صورت گرفته است . خدمات مستقیم این پیانو در ایران توسط خود کارخانه فویریخ وین ارائه شده و کارشناسان متخصصی
Stephane Boussuge
Eric linquist
از وین برای بالا بردن کیفیت پیانو ها در ایران هر 3-4 ماه یک بار به ایران آمده و پیانوها را تست کرده و به مشتریان ارائه داده شده .
کیفیت پیانو های فویریخ بسیار بالا بوده که کنسرت ریچاردکلایدر من در ایران با پیانو فویریخ مدل 218 به ندا 7 شب در وزارت کشور برگزار شد.
گالری پیانو نوا
تنها نماینده انحصاری پیانو های فویریخ اتریش در ایران میباشد و آماده ارائه پیانو ها فویریخ با بهترین قیمت و اقساط بلند مدت به هنرجویان و مشتریان عزیز میباشد .

برچسب‌ها: