نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
تماس بگیرید
شماره آگهی: 26609
نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
پشم چین برقی گوسفندی

توضیحات آگهی

پشم چین برقی گوسفندی کربل آلمان
پشم چین گوسفندی .کربل آلمان.کنستانتا 4.قدرتمندترین پشم چین برقی در ایران .ویژگی های محصول .وزن 8 kg.قدرت موتور 400 وات
لوازم همراه :پیچ گوشتی مخصوص, روغن دان.طول کابل 3 متر
گارانتی :3 ماه ایرادات کارخانه ای
پشم چین گوسفندی کربل آلمان یکی از بهترین برند های پشم چینی در کل دنیا محسوب می شود. این پشم چین با قدرت 400 وات خود قوی ترین پشم چین برقی در ایران است. این پشم چین با قدرت بالای خود بدون گیر کردن می تواند پشم های در هم رفته و بلند را به سادگی بچیند.
پشم چین گوسفندی کربل آلمان با برق خانگی 220 ولت، تکفاز کارکرده و دارای صدایی معادل 87 دسیبل است. پشم چین کربل بدون احتساب سیم حدود 1.5 کیلوگرم وزن دارد. طول سیم همراه با دستگاه نیز حدود 3 متر است.پشم چین کربل آلمان برای دامدارانی که بالای 50 راس گوسفند دارند توصیه می گردد.
چین های گوسفندی برقی و دستی و صنعتی و قطعات یدکی از ترکیه و اروپا و چین . انواع پشم چین برای گوسفند و بز و شتر واسب وقیچی پشم چینی ترکیه و آلمانی
نکاتی در مورد استفاده صحیح از پشم چین:
1-اگر پشم گوسفند شما کثیف است ابتدا آنرا شسته کاملا تمیز و خشک کرده سپس از دستگاه استفاده نمایید.چون در غیر این صورت دستگاه داغ می کند.
2-در موقع کار هر پانزده دقیقه یکبار تیغ و شانه روغن کاری شده ودر هر بیست گوسفند توپی زیر کلاهک مشکی کله پشم چین گریس کاری شود .
3-پس از اتمام پشم چینی کله پشم چین را کاملا به طرف پایین نگه داشته وآنرا با بنزین کاملا تمیز نموده سپس روغن کاری وگریس کاری نمایید.تا برای دفعه بعد آماده باشد.
4-اگر شانه شما شکسته باشد از آن استفاده نفرمایید چون حیوان را زخمی خواهد کرد.
5-تیغ و شانه اولیه برای پشم های معمولی می باشد، اگر پشم گوسفندان شما زبر است باید تیغ وشانه مخصوص پشم های زبر تهیه فرمایید.
با آتی نگر فردا را امروز تجربه کنید

با آتی نگر با اطمینان وارد کسب و کار تولیدی شوید و براحتی شروع به تولید و کسب درآمد نمایید.

تیم تخصصی آتی نگر نزدیک به دو دهه تجربه عملی و آموزشی و تولیدی در خدمت شماست.

با آتی نگر جدیدترین تکنولوژی ها و دانش نوین سرمایه گذاری و تولید در ساده ترین شکل و کم هزینه تربن حالت در دسترس شما قرار می گیرد.

اينستاگرام : https://www.instagram.com/atinegar.ir
تلگرام : https://t.me/atinegarmehre