تماس بگیرید
شماره آگهی: 3775
قالب بتنی – استان تهران

توضیحات آگهی

گریتینگ در لغت به معنی مجموعه ای از پنجره های توخالی و شبکه مانند می باشد و در اصطلاح صنعتی به صفحات مشبک و شبکه های توخالی گریتینگ گفته می شود که به عنوان سطوح دسترسی “جهت بارگزاری و تردد با قابلیت جریان سیال از میان آن” مورد استفاده قرار می گیرند.
ساخت گریتینگ با جوش CO2 به این شکل می باشد که کلیه فرایندهای ساخت گریتینگ از مرحله برش تسمه ها ومیلگردهای گریتینگ،پانچ تسمه های گریتینگ و نیم تسمه ها ،مونتاژ گریتینگ ونهایتاً جوشکاری گریتینگ توسط نیروی انسانی بازرسی ها تست های جوشکاری گریتینگ ها توسط افراد مهندسان با تجریه طبق استاندارد های جوشکاری MBG-531 و MBG-533 ،تجهیزات وماشین آلات نطیر دستگاه پرس،دستگاههای جوش CO2 جدید ومدرن،میز وقالبهای متنوع پانچ گریتینگ به خصوص دستگاه پانچ اتومات و . . . به طور دقیق وبا نظارت واحد کنترل کیفیت انجام میشود. در این روش به دلیل استفاده از گاز میکس در مشبک پردازان (ام پیکو)،جوش گریتینگ ها بسیار تمیز وعالی وبدون گل وپاشش و اسپاتر جوش می باشد. مشبک پردازان (ام پیکو ) با تجربه بالا وبه عنوان سازنده برتر گریتینگ دارای تجهیزات به روز گریتینگ سازی بوده که محض دریافت سفارش در کمترین طمان ممکن وبا کیفیت بالا سفارشات را تحویل مشتری می نماید. این شرکت دارای طرفیت تولید گریتینگ روزانه 6.5 الی 7 تن گریتینگ میلگردی و 4.5 تن گریتینگ تسمه در تسمه یا گریتینگ تسمه در نیم تسمه را دارد.
علی ایحال شعار همیشگی ما این بوده که گریتینگ تخصص ماست ،هر گریتینگ، گریتینگ ایده آل مناسب نیست اما ما پاسخگوی نیازهای شما مشتریان محترم می باشیم. از کارشناسان فنی متخصص ما کمک راهنمایی بگیرید طبق تجربه ای که در پروژه های عظیم داخلی و خارجی داشته ایم. کیفیت ما تجربه خدمات ماست.

کارخانه مرکزی شرکت ام پیکو (مشبک پردازان)

کد پستی :
3178648397

شماره تلگرام :
98922-424-4595+
https://t.me/mechano_admin
پست الکترونیک :
mpco1380@gmail.com

برچسب‌ها: