نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
فروش کیت PRP یا لوله PRP پی آر پی – استان تهران

توضیحات آگهی

کلمه PRP مخفف کلمه (PLASMA RICH PLATELET) یعنی پلاسمای غنی شده از پلاکت است.
در خون اجزای مختلفی وجود دارد که مهمترین آنها شامل گلبولهای قرمز، گلبولهای سفید و پلاکتها است. پلاکتها جزء مهمترین منابع فاکتورهای رشد سلولی بدن هستند. این سلولها در فرآیندهای مهمی مثل انعقاد خون، پاسخ ایمنی، آنژیو ژنزیا همان فرآیند تولید رگهای خونی در بافت، تکثیر سلولی، و ترمیم بافت های آسیب دیده در بدن نقش دارند.
پلاکتها حاوی پروتئینها و فاکتورهای رشد مهمی هستند که درانجام امور ترمیمی بسیار کارآمد هستند. در واقع پلاکتها در محل آسیب دیده ، این فاکتورهای رشد را آزاد میکنند و ادامه مسیر ترمیم با این عوامل تسریع میشود. در این پروسه زایش سلولی و بازسازی و جوانسازی سلولها تسریع پیدا میکند و در سنین بالاتر ، باعث افزایش شادابی و طراوت پوستی میشود.
روش انجام:
پس از بررسی آمادگی های لازم برای بیماران، ابتدا مقداری حدود 10 الی 20 سی سی خون از بیمار گرفته میشود، این خون داخل کیت های مخصوص PRP ریخته میشود . داخل این کیت ها موادی است که مانع انعقاد خون میشود، سپس کیت موردنظر در دستگاه سانتریفیوژ قرار می گیرد. پس از آن سلولهای خونی از هم جدا میشوند، پلاکتها در بالاترین لایه قرار میگیرند که با سرسوزن به آرامی از روی آن برداشته میشوند و آماده تزریق در محل موردنظر می گردند.

فروشگاه مستر آزما وارد کننده و تامین کننده تمامی ملزومات مصرفی و ظروف و شیشه آلات آزمایشگاهی از معتبرترین برند های کشور و جهان آمادگی خود را جهت تامین و عرضه بی واسطه این کالا با کیفیتی عالی و قیمتی کاملا رقابتی اعلام می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول با کارشناسان مستر آزما تماس بگیرید.

برچسب‌ها: