فروش فوق العاده تجهیزات استخر – استان تهران

توضیحات آگهی

تجهیزات استخر عمدتا شامل تمامی تجهیزاتی می شود که در راه اندازی و استفاده از استخر مورداستفاده قرار می گیرند.
این تجهیزات را در اصطلاح عموم به عنوان تجهیزات جانبی استخر می شناسند و برخلاف تصور عموم به هیچ عنوان در زمره وسایلی که بود و نبودشان فرقی نمی کند قرار نمی گیرند.
تجهیزات استخر همانگونه که می توانند بسیار ساده و ارزان قیمت باشند، می توانند دارای قیمت بالایی نیز باشند؛ به عنوان مثال تجهیزاتی مانند پمپ ها، پکیج ها و فیلترهای تصفیه استخر، جاروهای اتوماتیک و گرمکن های استخر، هیترها و اسکیمرهای استخری با الگوریتم های خاص قابلیت قرارگیری در لیست تجهیزات جانبی استخر را دارا می باشند و اتفاقا قیمت گرانی نیز دارند.
اما وسایلی مانند برگ گیر، حشره گیر، سرجارو، دسته جارو، حلقه نجات و خط شنا، دماسنج، شناور قرص کلر و تست کلر دارای قیمت ارزان تری نسبت به گروه اول هستند و معمولا پک کامل آن توسط مشتری خریداری می گردد.
در حال حاضر قیمت انواع تجهیزات استخر که با دو کاربری نظافت استخر و بازی و سرگرمی در سایت دماتجهیز قرار دارند، با نازل ترین قیمت نسبت نوسانات بازار ارز به مشتریان محترم ارائه می گردند.
در بخش تجهیزات جانبی استخر می توانید انواع تجهیزات نظافت مانند برس استخر، برگ گیر، جلیقه و حلقه نجات، جذب کننده چربی آب سطح استخر، دماسنج و سرجاروی استخر، سیلیس کریستالی و خاک دیاتومه استخر را خریداری نمایید.
همچنین این تجهیزات تنها شامل تجهیزات نظافت نمی شوند؛ برای ایجاد نشاط و شادی درون استخر تجهیزات ساده و ارزانی مانند راکت و توپ چسبان، تجهیزات بدنسازی (بدنسازی در آب استخر توسط بسیاری از فیزیوتراپ ها و پزشکان توصیه می شود و برای درمان دردهای مفصلی مفید است) طناب کشی استخر و دیسک بازی استخر با گارانتی اصلی و معتبر در سایت دماتجهیز تعبیه شده است.
با خرید آنلاین هریک از تجهیزات استخر از شرایط ویژه فروشگاه اینترنتی دماتجهیز بهره مند گردید. محصول خریداری شده در 2 الی 4 ساعت کاری در شهر تهران به شما تحویل داده می شود، همچنین اگر در شهرستان زندگی می کنید، محصولتان در 2 الی 4 روز کاری تحویل شما می گردد.

برچسب‌ها: