فروش دستگاه فلنج کن یا لب برگردان چند ضلعی – استان تهران

توضیحات آگهی

ماشین سازان وانا پرس (کارخانه صنعتی واروژ پیرعلی) سازنده و تولید کننده دربندی استیل…

دستگاه فلنج کن یا لب برگردان چند ضلعی برای فلنج لبه های قوطی های چند ضلعی مورد مصرف قرار می گیرد.

دستگاه فلنج کن یا لب برگردان چند ضلعی برای خم کردن لبه های حلب به سمت بیرون به صورت 90 درجه جهت ایجاد قلاب بدنه می باشد که این عملیات با استفاده از قالب مورد نظر به اصطلاح پارچه و گونیا که روی دستگاه نصب شده صورت می گیرد که پس از این عمل حلب جهت مرحله نهایی دربندی آماده می باشد.

به عبارت دیگر وظیفه این دستگاه برای خم کردن دو لبه ابتدا و انتهای استوانه حلب چهار گوش شده تو خالی با زاویه 90 درجه به سمت بیرون جهت ایجاد قلاب بدنه در عملیات دوخت می باشد.

دستگاه فلنچ کن در ابعاد و اندازه ها و مدل های مختلف ساخته می شود. این دستگاه توانایی فلنچ کردن بدنه قوطی های 4 گوش، 5 گوش، 6 گوش و … n گوش را دارد.

عملیات فلنج کردن به اینگونه صورت می گیرد که قوطی مورد نظر را روی پارچه و فلنج قرار می دهند و اپراتور با فشار دادن یک بار پدال عملیات فلنج یا به اصطلاح لب برگردان انجام می گیرد و سپس با هر بار استارت گیربکس یک قوطی فلزی لب برگردان شده و با ترمز گیربکس متوقف می شود.

ظرفیت تولید دستگاه فلنج کن یا لب برگردان چند ضلعی 8 قوطی در هر دقیقه می باشد و میزان برق مصرفی این دستگاه 2.2 کیلووات و دور گیربکس آن 125 دور می باشد.

تلفن: – 09123712782 پیرعلی؛ http://vanapress.com

برچسب‌ها: