فروش حرارت سنج 1850 درجه لیزری – استان تهران

توضیحات آگهی

فروش ویژه حرارت سنج 1850 درجه لیزری برند سم مدل CEM DT-8868H

مشخصات:
ترمومتر مادون قرمز برند سم مدل CEM DT8868H جهت اندازه گیری دما به دو صورت غیرتماسی به وسیله لیزر و تماسی به وسیله پراب نوع K به کار میرود. این دماسنج، دما را در رنج -50 تا 1850 درجه سانتیگراد به وسیله لیزر و در رنج -50 تا 1370 درجه سانتیگراد، به صورت تماسی و با پراب اندازه میگیرد. صفحه نمایشگر این دماسنج دارای نور پس زمینه است که استفاده را در فضاهای کم نور ممکن می سازد. این نمایشگر، علاوه بر نمایش دمای اندازه گیری شده میتواند مقادیر اور رنج، ماکزیمم، مینیمم، میانگین و اختلاف را نیز نشان دهد. همچنین کاربر میتواند مقدار حد بالا و حد پایین دما را تنظیم کند تا در صورت عبور از این حدود، به او هشدار دهد. وجود ویژگی قفل به کاربر کمک می کند تا اندازه گیری را بی وقفه و به صورت پیوسته انجام دهد. ضریب گذردهی، برای افزایش دقت اندازه گیری، قابل تنظیم بین 0.1 تا 1 می باشد. مقدار تنظیمی ضریب گذرهی، بستگی به جسمی دارد که میخواهیم دمای آن را اندازه بگیریم. دماسنج لیزری برند سم مدل CEM DT8868H دارای نسبت فاصله به نقطه یا D:S به صورت 50:1 است.

آدرس محصول: https://b2n.ir/567888

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:
فروشگاه ابزار اندازه گیری، تجهیزات آزمایشگاهی و ابزاردقیق آریان تجهیز، ارائه دهنده کلیه تجهیزات و ابزار اندازه گیری، ابزار دقیق ،تجهیزات آزمایشگاهی، خدمات کالیبراسیون، اجرای پروژه ها صنعتی، راه حل های فنی و تامین کننده کلیه دستگاه های پیشرفته مورد نیاز واحداهای صنعتی بزرگ از جمله کارخانجات فولاد ، معادن، کارخانجات سیمان ، پالایشگاه گاز ،نفت و پتروشیمی، مجتمع های کشت صنعتی و گلخانه ای، ماشین سازی ، منابع طبیعی، آبخیزداری، شیلات و پرورش آبزیان و ماهی، پارک های علم و فناوری و…. در سراسر کشور از معتبر ترین برندهای سراسر جهان مانند : تستو آلمان ، هانا آمریکا، فلوک آمریکا، کیمو فرانسه ، شاوین آرنوکس فرانسه، هیوکی (هایوکی) ژاپن ، کیوریتسو ژاپن ، مستک ( مستچ ) چین ، یونی تی هنگ کنک ، بنتک چین ، سی ای ام چین ، تِس تایوان ، لوترون تایوان ، ای زد تایوان و … میباشد.
آریان تجهیز به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تهیه و توزیع تجهیزات و ابزار اندازه گیری، ابزار دقیق و تجهیزات آزمایشگاهی با تحویل کالا در اسرع وقت در سراسر کشور و ارائه خدمات پس از فروش و مشاوره ای می تواند پاسخگوی نیازهای تمام وقت و سوالات شما در خصوص ابزارهای اندازه گیری صنعتی و آزمایشگاهی باشد.