نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
فروش تجهیزات رباتیک صنعتی estun از طریق نمایندگی – استان تهران

توضیحات آگهی

شرکت آروین تجهیز پارسیان تامین کننده تولیدات صنعتی هوشمند شرکت estun آماگی دارد در اسرع وقت و با بهترین قیمت سفارشات شما را تامین نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

در ارتباط با شرکت estun
شرکت اتوماسیون نانجینگ استون ، که در سال 1993 گنجانیده شده است ، شرکتی است که فرصت توسعه را در اختیار دارد که در سیاست اصلاحات و گشایش قرار دارد و بیش از 20 سال در کنار تیم کارآفرینی خود تلاش های سختی را انجام داده است. این شرکت نه تنها به یکی از شرکت های پیشرو داخلی در زمینه تولید قطعات کنترل کننده اصلی تجهیزات پیشرفته هوشمند تبدیل شده است بلکه به دلیل نقاط قوت خود در ساخت قطعات اصلی ، وارد صنعت روبات های صنعتی شده است ، و خود را به یک شرکت بزرگ درگیر درگیر تبدیل کرده است. صنایع ربات داخلی مجهز به فناوری مستقل و ظرفیت در ساخت قطعات اصلی. در 20 مارس 2015 ، اتوماسیون Estun به درستی در بورس شنژن قرار گرفت (مخفف سهام: Estun ؛ کد سهام: 002747) ، و تبدیل به یکی از شرکت های اصلی ذکر شده در صنعت ربات های داخلی در چین شد که مجهز به فناوری کاملاً اختصاصی است.

ESTUN توسط ملت به عنوان یک شرکت فناوری پیشرفته شناخته شده است و مجهز به کارگاه کاری ملی شرکت های فوق دکتری ، 3 مرکز فناوری مهندسی استان جیانگ سو ، مرکز فناوری فناوری سازمانی استان جیانگ سو ، یک مرکز فناوری ملی مهندسی برای صنعت ماشین آلات است و به عنوان فعالیت می کند شعبه قطعات کاربردی کمیته ملی استاندارد سازی ماشین آلات فلزی سازی ، معاون رئیس جمهور چین اتحاد ربات ، رئیس اجرایی کمیته تخصصی ربات صنعتی جیانگ سو و عضو چینی فدراسیون بین المللی رباتیک (IFR). در همین حال ، این شرکت پی در پی چندین پروژه تحقیق و توسعه ملی بزرگ فناوری ، از جمله 04 پروژه ویژه وزارت صنعت و فناوری اطلاعات (پروژه های ویژه ویژه تجهیزات اساسی و ابزار کنترل عددی کنترل شده) ، 2 پروژه ویژه ویژه در 863 را انجام داده است. فناوری پیشرفته وزارت علوم و فناوری ، و 2 پروژه صنعتی سازی تحول در دستاوردهای استان جیانگ سو ، و غیره. این شرکت تعدادی از استانداردهای ملی یا صنعتی را برای تجهیزات NC و سیستم NC بطور مستقل یا به عنوان بخش پیشرو توسعه داده است. این شرکت همچنین دارای بیش از صد اختراع ثبت شده داخلی و خارجی است.

برای مدت طولانی ، اتون اتوماسیون ایده “تمرکز ، یکپارچگی و رشد در کنار هم” را برگزار کرده و به ادغام منابع جهانی و نوآوری فناوری مستقل مبتنی بر نیاز مشتری می پردازد و یک سری راه حل کامل را برای اتوماسیون تجهیزات هوشمند و ربات صنعتی ارائه داده است ، که ثابت می کند از نظر مزیت در رقابت بسیار سودمند است.

در حال حاضر ، دو مدل تجاری تشکیل شده است:
1) ماژول قطعات اصلی عملکردی برای تجهیزات هوشمند ، که شامل سیستم کنترل عددی ، سیستم سرو هیدرولیک ، سیستم سرو AC و راه حل کنترل حرکت است.
2) ماژول ربات صنعتی و سیستم تولید هوشمند که شامل بدنه ربات ، ایستگاه کاری استاندارد ربات و سیستم تولید هوشمند است.