فروش انواع پودر نبات بیز ، نمایندگی رسمی دکتر بیز – استان تهران

توضیحات آگهی

پودر نبات بیز با طعم های بسیار دلپذیر
طعم خاص، بسته بندی خاص، محصول خاص
سلامت، کیفیت و تازگی محصول دائما توسط کارشناسان آزمایشگاهی کارخانجات بیز مورد تایید و تضمین میباشد.
پودر نبات در بهترین شرایط و با دستگاههای کاملا مکانیزه و در محیطی با نظارت کارشناسان بهداشتی تهیه و بسته بندی شده است.
وزن خالص 600 گرم نبات پودر شده با طعم های مختلف
در طعم های دارچین، زنجبیل، زعفران، لیموعمانی، چای ترش
روش مصرف: هر پک محصول شامل 30 بسته است که محتویات هر بسته را در 200 سی سی آب (چای) 80 درجه سانتی گراد حل نمایید و مصرف بفرمایید.
بهترین خرید و قیمت پودر نبات دکتر بیز
✴خواص درمانی پودر نبات بیز :
درمان اسهال :
نبات از ساکارز تشکیل شده و دارای خاصیت ضد نفخ و ملین بالایی می باشد. نبات در مقایسه با قند طبع گرم تری دارد . اگر نبات را روی حرارت قرار دهید تبدیل به ماده ای قهوه ای مایل به مشکی شده که طعم بسیار تلخی دارد و دارویی موثر برای درمان اسهال محسوب می شود.

خواص نبات برای درمان سرفه :
مکیدن یک تکه نبات سبب قطع شدن سرفه و برطرف شدن خشونت صوت و سینه و درد آن خواهد شد.
نبات برای کاهش خستگی و خواب آلودگی :
مصرف نبات با چای هنگام رانندگی سبب رفع خواب آلودگی و خستگی می شود پس بهتر است کسانی که در شب رانندگی می کنند یک فنجان چای نبات بنوشند. همچنین نبات زعفرانی جهت رفع خستگی های مفرط جسمی و فکری ناشی از کار و فعالیت جنسی زیاد بسیار موثر است.
نبات برای تقویت حافظه:
مصرف آب جوش نبات یا چای نبات برای افراد کهن سال که دچار کم حواسی شده اند بسیار مفید است . این نوشیدنی داغ به تقویت حافظه کمک فراوانی می نماید.
نبات برای کاهش درد:
مصرف نبات موجب کاهش و تسکین درد معده و همچنین درد ناشی از انقباض ماهیچه ها می شود. نبات داغ برای کاهش درد کمر، تسکین درد پشت، بهبود پا درد و رفع درد های ناحیه شکم بسیار مفید و موثر می باشد.
نبات برای افزایش انرژی و نشاط :
نبات نشاط آور و بسیار مقوی است بنابراین بهتر است برای افزایش انرژی و نشاط چای با نبات مصرف نمایید.
نبات برای درمان دل درد:
از گذشته تا کنون نبات را برای درمان دل درد استفاده میکردند . مصرف نبات داغ ، سبب بهتر شدن دل درد و کمر درد های ماهیانه خانم ها می شود بنابراین خانم هایی که در دوران قاعدگی دل درد و کمردرد دارند بهتر است یک نبات داغ بخورند.
نبات برای جلوگیری از جاری شدن آب دهان :
مصرف نبات از جاری شدن آب دهان جلوگیری می کند. افرادی که هنگام خواب آب دهن آن ها جاری می شود بهتر است نبات را در چای یا آب جوش و یا هر نوشیدنی گرم دیگری حل کنند و بنوشند.
رفع بلغم:
جهت رفع بلغم پیشنهاد می شود مرتب نبات ، چای نبات ، قهوه و نبات ، آب جوش نبات و نبات داغ مصرف نمایید زیرا بلغم موجب ابتلا به نقرس ، فلج شدن قسمتی از بدن ، پیسی و لقوه و رعشه می شود.
رفع ترشی دهان با نبات:
برخی از افراد در ساعات کاریشان به مواد غذایی دسترسی آسانی ندارند و مجبورند ساعت ها بدون مصرف هیچ مواد غذایی شدیدا کار کنند. بخش سلامت آتین شاپ توصیه می کند این افراد بهتر است برای رفع ترش شدن دهان و جلو گیری از بوی بد یا مزه بد دهان از نبات بصورت نبات داغ ، چای نبات ، تکه های کوچک نبات استفاده نمایند.
نبات برای درمان تکرر ادرار:
افرادی که تکرر ادرار دارند و مثانه آنها ضعیف شده است و یا اصطلاحا به ضعف مثانه دچار شده اند بهتر است تکه کوچکی نبات در دهان خود قرار دهند و آن را بمکند . این روش و همچنین مصرف نوشیدنی های گرم نبات داغ برای درمان تکرر ادرار بسیار مفید است.

برچسب‌ها: