نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
شیر سرد کن 500 لیتری بزرگ – استان تهران

توضیحات آگهی

شیر سرد کن 500 لیتری تولیدی گروه صنعتی اسکندری ، از قدرتمندترین شیر سرد کن های لبنیاتی می باشد که امکان نگهداری شیر و دوغ را در حجم بالا به کاربر می دهد. این دستگاه دارای خصوصیات ویژه ای می باشد که استفاده از آن را در کارگاه ها و مغازه های لبنیاتی ممکن کرده است . مهمترین ویژگی های دستگاه شامل موارد زیر میشود :
– بدنه ای از جنس استیل ضدزنگ نگیر غیر مغناطیسی . این بدنه دستگاه را در مقابل هرگونه زنگ زدگی ایمن نگه می دارد. بدین ترتیب کاربر امکان شستشوی کامل دستگاه را بدون نگرانی از زنگ زدگی خواهد داشت.
– مخزن دستگاه نیز از جنس استیل نگیر بهداشتی می باشد. با توجه به اینکه دستگاه به صورت مستقیمی با مواد لبنی سروکار دارد مخزن به صورت یکپارچه و کاملا بهداشتی ساخته شده است تا مواد بدور از هرگونه آلودگی نگهداری شوند.
– در داخل مخزن سنسور مخصوصی به منظور اندازه گیری میزان دمای مایع قرار داده شده است. این سنسور، دما را در نمایشگری که در خارج دستگاه قرار دارد نشان داده شده است.
– همچنین در خارج دستگاه ترموستاتی قرار داده شده است تا امکان تنظیم دمای مایع دستگاه به صورت اتوماتیک را برای کاربر فراهم کند. در نتیجه ی این امر کاربر دمای مشخصی را به ترموستات داده و ترموستات اجازه ی تغییر ان دما را به دستگاه نخواهد داد .
– موتور دستگاه از بهترین نوع موتور های سکاپ دانفوس انتخاب شده است. این موتور توانی برابر با 1 اسب بخار دارد که به آسانی امکان خنک سازی 500 لیتر شیر یا دوغ یا هر مایع دیگری را خواهد داشت .
– به منظور خنک سازی این موتور و در نتیجه ی آن افزایش راندمان موتور ، از فن های باکیفیتی استفاده شده است که با ایجاد دبی مناسب از افزایش دمای موتور و در نتیجه ی آن کاهش راندمان دستگاه جلوگیری میکند.
– دستگاه دارای گیربکس مخصوص در قسمت فوقانی خود می باشد که به میله ی چرخنده ای متصل است. این میله که از جنس استیل نگیر و بهداشتی می باشد در داخل دستگاه قرار گرفته و همزمان با کار دستگاه می چرخد تا خنک رسانی به مایع را به صورت همگنی مهیا سازد.
– دستگاه دارای چرخ های مخصوصی در زیر خود می باشد که به تحمل چندین تن وزن دستگاه را داشته و امکان حمل و نقل دستگاه را به آسانی مهیا می کند.
*** این دستگاه دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری می باشد.

برچسب‌ها: