نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
تماس بگیرید
شماره آگهی: 37293
نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
سپتیک تانک مناسب جهت محافظت از محیط زیست

توضیحات آگهی

استفاده از این دستگاه در حال حاضر در تمام جهان از جمله متدهای موثر در حفظ محیط زیست می باشد. طراحی منحصر به فرد سپتیک تانک باعث می شود تا این دستگاه همزمان از دو طریق بیولوژیکی و طبیعی جهت تجزیه و تصفیه فاضلاب بهداشتی استفاده نماید.

نحوه کارکرد سپتیک تانک چگونه است؟

هنگامی که فاضلاب دفع شده از خروجی لوله های سرویس های بهداشتی، وارد مخازن نگهداری تصفیه فاضلاب سپتیک می شوند، آب و مواد جامدتر همزمان با هم وارد می شوند که پس از پر شدن به دلیل کاهش سرعت حرکت فاضلاب، بخشی از مواد معلق و سنگین فاضلاب در مخزن ته نشین شده و آب خالص تری به قسمت دوم مخزن سپتیک تانک منتقل می شود؛ پس از آن با توجه به اینکه در محیط اول، شرایط مناسبی برای رشد باکتری ها فراهم می گردد، باکتری های بی هوازی آزاد و فعال شده و شروع به تجزیه لجن موجود و مواد آلی در کف مخزن می کنند و بر اساس فعل و انفعلات، در مخزن سپتیک تانک یا گندانبار به پساب تبدیل خواهد شد.

در این مرحله، پسابی که از تصفیه فاضلاب خارج می گردد را می توان به فاضلاب شهری، چاه جاذب و حتی به آب های سطحی که در مجاور دستگاه قرار دارند جهت مصارف کشاورزی، هدایت نمود. این امر یعنی بازگشت آب سالم تر به محیط زیست جهت مصارف غیرخوراکی، می تواند سرمایه عظیم محیط زیست را بیش از پیش حفظ و حراست نماید.

زمانی که تصفیه فاضلاب به شکل ناقص در مخزن سپتیک تانک صورت گیرد، فاضلاب از طریق دو روش دفع می شود:

روش اول، روش دفع پساب در زمین می باشد که در این حالت، در صورتی که شرایط ایجاد چاه جذب کننده برای فاضلاب وجود داشته باشد و سطح آب موجود زیر زمینی پایین باشد و یا شرایط به گونه ای باشد که امکان نفوذ پذیری در زمین وجود نداشته باشد ولی سطح آب زیر زمینی بالا باشد، پساب باید در زیر سطح زمین پخش گردد.

در این روش، پساب با استفاده از کمک یک شبکه از لوله های سوراخ دار موجود در زیر زمین که در عمق خاک به اندازه 45 تا 90 سانتی متر ایجاد شده است پخش می شود.

روش دوم، وارد نمودن و هدایت پساب موجود و بدست آمده به فاضلاب شهری است که در این روش، پس از آن که عملیات مربوط به پیش تصفیه در مخازن سپتیک تانک انجام شد، پساب موجود در خروجی را می توان به فاضلاب شهری، جهت عملیات تکمیلی تصفیه فاضلاب هدایت نمود.

نصب و اجرای سپتیک تانک فاضلاب انتخابی است چاره ساز و انعطاف پذیر برای جمعیت های محدود در یک واحد ساختمانی، مجتمع های چند واحدی آپارتمانی، موسسات کوچک و بزرگ، پادگان های نظامی و یا حتی مراکز تجاری و تفریحی.

این محصول با برخورداری از کیفیت و راندمان بالا تا به امروز توانسته نیاز مشتریان را برطرف نموده و رضایت حداکثری آنان را اتخاذ نماید. گفتنی است در این راستا یکی از پر فروش ترین مدل های تولیدی برای استفاده کاربردی در موارد ذکر شده، سپتیک تانک پلی اتیلن فاضلابی می باشد.

شرکت فنی مهندسی فرآب صنعت زلال، شرکتی است پیشتاز در زمینه تولید و توزیع پکیج ها و سیستم های تصفیه فاضلابی با بهره گیری از به روز ترین متد که با تکیه بر دانش فنی و تجربی متخصصان فنی و ارشد خود، پروژه های موفق بسیاری را در تمام کشور به انجام رسانده و رضایت حداکثری مشتریانش را در زمره افتخاراتش به یادگار داشته باشد.

انواع سپتیک تانک

1- سپتیک تانک پلی اتیلن
2- سپتیک تانک فایبرگلاس
3- سپتیک تانک بتنی