نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
تماس بگیرید
شماره آگهی: 37295
نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
سپتیک تانک فاضلاب ، سپتیک تانک پلی اتیلن

توضیحات آگهی

سپتیک تانک septic tank
فروش سپتیک تانک
خرید سپتیک تانک
کارخانه پایپ گستر بزرگترین تولید کننده سپتیک تانک در کل کشور می باشد . با خط تولید شبانه روزی لذا برای خرید سپتیک تانک همین حالا تماس بگیرد . با تشکر
فروش انواع سپتیک تانک با بهترین کیفیت و نصب در سریع ترین زمان با ایران پلی اتیلن ، دارای امکانات و تجهیزات کامل برای ساخت انواع سپتیک تانک در قیمت های مناسب
سپتیک تانک ها مخازنی هستند که معمولا در منطقی که خاک غیرقابل نفوذ یا فاقد برنامه شهری و فاضلاب میباشند استفاده مینمایند .
سپتیک تانک مخزنی جهت ذخیره موقت فاضلاب جهت زلال سازی و رقیق سازی فاضلاب میباشد .

سپتیک تانک به روش بی هوازی کار میکند .

ساختار اصلی سپتیک تانک دارای قسمت های مخزن اولیه ، مخزن ثانویه ، دیوار جداکننده ، شیار لوله های ورودی و خروجی و ونت هوا میباشد .

عملکرد سپتیک تانک به نحوی میباشد که ابتدا فاضلاب به داخل سپتیک ریخته میگردد , مواد جامد فاضلاب در بخش اولیه ته نشین میگردند . عملکرد بی هوازی و آرام سازی فاضلاب در سپتیک باعث کاهش آلودگی بار فاضلابی در بخش اولیه میگردد . ذرات درشت فاضلاب بعد از مدتی توسط باکتری های بی هوازی خورده شده و تبدیل به مایع لجنی میگردند و به مرور از حجم این موارد جامد کاسته میشود .
فاضلاب لجنی رقیق و فاضلاب زلال به بخش دوم جاری میشود . دیواره حائل از ورود جامدات به دورن بخش ثانویه ممانعت میکند . در بخش ثانویه سپتیک تانک فاضلاب که عمدتا فاضلاب زلال میباشد از طریق لوله خروجی به بیرون سپتیک هدایت می شود .

سپتیک تانک فاضلابی عمدتا از دو جنس پلی اتیلن و بتنی ساخته می شود .
دیواره جدا کننده یا پارتیشن سپتیک تانک فاضلابی دارای سوراخهای میباشد که به فاضلاب زلال امکان سرریز شدن از انباره اولیه به انباره ثانویه را می دهد .
ونت هوا در سپتیک تانک فاضلابی جهت خروج گازهای سپتیک تانک که عمدتا متان میباشد و حاصل عملکردهای باکتری هاست میباشد .
در انتهای ونت هوا حتما یک درپوش توری و یا یک خم 90 درجه به لوله داده شود تا احیانا از ورود حیوانات و مسدود شدن لوله جلوگیری گردد .
همه این مراحل ثابت میکند که دقت کافی و لازم برای تصفیه فاضلاب و رعایت اصول آن در نظر گرفته شده است تا با این امکانات بهترین نتیجه حاصل شود .

مواد مورد استفاده و نحوه ساخت و نصب آن نیز با رعایت کامل موارد ایمنی و زیستی میباشد .

سایت اینترنتی ایران پلی اتیلن برای راهنمایی بیشتر در دسترس شما میباشد .
از سایر آگهی های ما در این سایت نیز بازدید نمایید .
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید