تماس بگیرید
شماره آگهی: 3147
سمپاشی با آفت کش – استان تهران

توضیحات آگهی

آفت کش ها برای سمپاشی کاربرد متفاتی دارد و برای از بین بردن حشرات خانگی،جوندگانی مثل انواع موش ها،قارچ و شته و …
سمپاشی در بخش ها و مکان های مختلفی شامل منازل ، مغازه ، مدارس ، انبار ها ، رستوران ها ، بیمارستان و هتل و حتی کشتارگاه ها انجام می شود.
در سمپاشی آفت کش های متفاوتی استفاده می شود مثلا آفت کش مایع ، آفت کش جامد که بیشتر به شکل پودر است و آفت کش تدخینی که در بعضی از مکان ها مثل منازل خطرناک است و انجام نمی شود.
نکاتی که در سمپاشی باید توجه شود این است که هر چقد که سمپاشی برای نابودی حشرات ، آفات و جانوران موذی بهترین راه است اما بیشتر آفت کش ها دارای مواد شیمیایی هستند و برای انسان و محیط زیست و حتی آب و هوا تهدید کننده به حساب می آید.
بنابر این باید برای آفت کشی و سمپاشی به افراد و سازمان های متخصص رجوع کرد چون در غیر این صورت افرادی که مجوز لازم رو ندارند در بیشتر مواقع از سمپاشی های شیمیایی استفاده می کنند که خطر ناک است علاوه بر آن باید آفت کش مناسب را برای هر جاندار استفاده کرد مثلا آفت کشی که برای از بین بردن سوسک استفاده می شود با آفت کشی که برای از بین بردن موش است کاملا متفاوت است و یا سم مورد استفاده برای از بین بردن شته در گیاهان با جانوری مثل ساس متفاوت بوده ودر صورتی که این نکته رعایت نشود جاندار به طور کامل نابود نمی شود.
سمپاشی تضمینی با شرکت سمپاشی آریا

صفحه اصلی