نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
سری تراشی ، قطعه سازی ، سری تراشی cnc – استان تهران

توضیحات آگهی

سری تراشی، قطعه سازی ، سری تراشی cnc
تکنولوژی تولید سوئیس در ایران……………………

گروه تولیدی شایان قطعه گستر با فعالیت در زمینه ساخت و ماشین کاری و مهندسی معکوس کلیه قطعات با متریال تیتانیوم – استیل – برنج – آلومینیوم و انواع فولادهای آلیاژی و با کادری متخصص آماده همکاری با کلیه شرکت ها و سازمان ها می باشد.

سری تراشی حرفه ای و تخصصی با ماشین تراش های CNC سوئیس.
0.5mm to 3mm – 2mm to 8mm – 12mm – 16mm – 20mm – 32mm – 60mm

ماشین swiss type ( سوئیس تایپ ) را بهتر بشناسیم
دستگاه های سری تراش سوییسی نوعی از ماشین های تراش هستند که عمل clamping ، قطعه در پشت کولت توسط گاید بوش گرفته میشود. ماشین های سری تراش سویسی swiss type به ماشین های اسکرو ، تراش های اتوماتیک یا تراش سنتر های سوییسی نیز شناخته میگردند.
سری تراشی با ماشین های سوییس تایپ متفاوت از سری تراشی و قطعه سازی سنتی هستند بدین ترتیب که مکانیزم گرفتن شمش ( قطعه کار) مستقیما به بستر دستگاه و ابزار مرتبط نمی شود. این پیکربندی خاص ، مزایای فراوانی نسبت به مدل های سنتی ایجاد می نماید.
مزایای تراش سوییس عمدتا به واسطه استفاده از گاید بوش میباشد. هدف گاید بوش ارائه پشتیبانی بیشتر قطعه در زمان ماشینکاری میباشد. این گاید بوش با فاصله بسیار کم و نه بصورت کاملا بسته و فیت شده حول قطعه قرار گرفته است. پشتیبانی قطعه کار (شمش) در معنای کلمه به همان ترتیبی است که لینت (لونت) بر روی ساپورت در ماشین های سری تراش عمل میکند.

سری تراشی و قطعه سازی با ماشین های سوییس تایپ به طور معمول به واسطه وجود گاید بوش ، تحمل و دقت بیشتری در قسمت های مختلف ماشین کاری وجود دارد.
گاید بوش صلبیت و مقاومت مناسب برای قطعات در حال چرخش فراهم مینماید و این امر به واسطه این حقیقت است که تماس گاید بوش با قطعه( شمش) به مقدار بسیار کمی تا مرحله ای که ابزار های ماشین کاری بر روی قطعه درگیر هستند ، ادامه می یابد.
یکی دیگر از قابلیت های دستگاه های طول تراش سوییس یا همان تراش های سوئیس تایپ ، توانایی آنها در قطعه سازی با قطر کوچک میباشد.به طور متناوب این دستگاه ها میتوانند قطعاتی که نسبت طول به قطر بزرگتری دارند را ماشینکاری نمایند.

ماشین های سوئیس تایپ چگونه کار میکنند ؟
در ماشین های سری تراش معمولی که دارای گیربکس ثابت هستند یک قطعه کار بوسیله کولت و یا سه نظام گرفته میشود و از طرف دیگر میتواند به مرغک دستگاه فیکس شود. عامل برجسته در ماشین های سوئیس تایپ حرکت گیربکس میباشد.
این بدان معناست که قطعه از داخل کانکتور کولتی که در ناحیه گیربکس قرار داد عبور خواهد کرد.این شفت(قطعه) سپس در ناحیه ابزار از طریق گاید بوش هدایت میگردد که شفت را به صورت شعاعی در حین ماشینکاری قرار می دهد. این گیربکس درحالیکه شفت را به همراه دارد در یک حرکت دقیق به عقب و جلو در جهت محور Z حرکت مینماید.
ابزار های تراشکاری که بر روی اسلاید ها به صورت gang type قرار گرفته اند که با قطعه در فاصله ی بسیار نزدیک با گاید بوش در تماس میشوند.حرکت قطعه خوراک مورد نیاز برای عملیات ماشینکاری را فراهم مینماید.اسلاید ها با ابزار های برشی ثابت و یا ابزاهای زنده (live tools) مجهز هستند. بسیاری از این ماشین ها از اب

تراشکاری CNC – قطعه سازی پیشرفته-تراش تیتانیوم – ساخت قطعات دقیق در صنایع Hi-Teck – صنعت خودرو ، مخابرات

با بیش 30 سال تجربه در خدمت صنعت کشور.

کار را به کاردان بسپارید.

وب سایت:
www.shayan-co.ir
ایمیل:
rabie@shayan-co.ir

برچسب‌ها: