نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
140,000 تومان
شماره آگهی: 41776
نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
ساخت استخر در شهرک خانه تهران

توضیحات آگهی

NAQIBPOOL GROUP

گـروه نقیب اسـتخر

NAQIBESTAKHR GROUP

گروه مهندسین نقیب استخر

مشاوره ،  محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  ساخت

تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های :

استخر و اسپا

در ایران و کشورهای همجوار

اتاق باران

اتاق باران ، rain room ، يک ابتكار رويايى است كه توسط ذهن هاى خلاق به تحقق رسيده است . بارش باران از سقف باعث مى شود تا کاربران حس خوب و طراوت و تازگى را در هواى گرم تجربه كنند همچنین در این اتاق کاربر می تواند زمان و میزان بارندگی را تنظیم کند .

این اتاق از چند سنسور كه روی سقف نصب شده است و مخازن آب كه در حال ريختن است و يک سقف كاذب تشكيل مي شود و با تلفيق نور و صدا و سيستم هاى هوشمند كه در سقف قرار مى گيرند كنترل مي شود.

مزایای اتاق باران

از مزایای اتاق باران ، که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است خیس نشدن افرادی می باشد که در این فضا قدم می زنند . این مزیت اتاق باران از جمله تفاوت هایی است که اتاق باران با باران واقعی دارد. تکنولوژی که در ساخت اتاق باران مورد استفاده قرار می گیرد بسیار پیشرفته است. بر اساس این تکنولوژی در کف و سقف اتاق باران تعداد زیادی سنسور تشخیص موقعیت سه بعدی کار گذاشته می شوند که حرکت کاربران را تشخیص داده و در محلی که کاربر ایستاده است آب پاش های آن محدوده قطع می شوند و فرد به هیچ عنوان خیس نمی شود ولی اطراف فرد همچنان بارش باران ادامه دارد.

رعایت قوانین زیست محیطی در ساز و کار اتاق باران باعث می شود تا از به هدر رفتن آب جلوگیری شود و از مزایای اتاق باران به شمار آید. از جمله مواردی است که جزو قوانین زیست محیطی به حساب می آید می توان استفاده از آب بازیافت شده به عنوان باران را نام برد که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است و در دنیای امروزی بسیار مهم تلقی می شود.

شبیه سازی صدای رعد برق و تاریکی شب های بارانی خیابان ها و ایجاد حس لذت بخش قدم زدن و ریلکس کردن در باران بدون اینکه نگرانی بابت خیس شدن و در پی آن سرماخوردگی برای کاربران وجود داشته باشد از دیگر مزایای طراحی و ساخت اتاق باران به حساب می آید.

با ما تماس بگیرید

09121978874

09130137157

09112270236

09144503208

09155447714

09163661255

09177444313

09188810224

02177703426

02176704066

Naqibsazeh.ir

naqibpool.ir

naqibpoolgroup.ir

naqibestakhr.ir

poolirangroup.ir

naqibsazehgroup.ir

tehranpool.ir

endlesspools.ir

NaqibHydrotherapy.ir

NAQIBPOOL@GMAIL.COM  NAQIBESTAKHR@GMAIL.COM

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه : در سال 1387 توسط مهندس سید محسن نقیبیان بنیانگذار استخرهای چندمنظوره خانگی در ایران

تاسیس گردید

و هم اکنون در زمینه  مشاوره ، محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  ساخت

تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های

استخر شنا : خصوصی و عمومی

آبنما ، برکه ، دریاچه مصنوعی

مجموعه پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی ، مجموعه اسپا و  ماساژ

سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک

در سطح ایران و کشورهای همجوار فعالیت دارد

آدرس دفتر مرکزی : تهران  ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه هفتم ، واحد 740

#ساخت استخر  #ساخت آبدرمانی  #ساخت استخر و اسپا #ساخت اسپا #ساخت حمام سنتی #ساخت سونا نمک #ساخت سونا خشک #ساخت سونا بخار #ساخت پارک آبی #بازسازی استخر #تعمیر استخر #تعمیرات استخر #ساخت جکوزی #ساخت استخر و جکوزی #تعمیرات سونا #تعمیرات استخر  #تعمیرات استخر و جکوزی #تعمیر و بازسازی استخر #تعمیرات و بازسازی استخر #مشاور ساخت استخر #آببندی استخر #آببندی جکوزی #کاشیکاری استخر #کاشیکاری جکوزی #کاشیکاری سونا بخار  #طراحی استخر #طراحی سونا  #طراحی جکوزی #اجرای تاسیسات مکانیکی استخر  #اجرای تاسیسات الکتریکی استخر  #اجرای لوله کشی استخر  #اجرای لوله کشی جکوزی  #بازسازی و نوسازی استخر #طراح و مجری آبدرمانی #طراح و مجری پارک آبی

لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نیازآتی دیده ام.»