دستگاه چهار گوش کن یا فرم دهنده بدنه قوطی – استان تهران

توضیحات آگهی

ماشین سازان وانا پرس (کارخانه صنعتی واروژ پیرعلی) سازنده و تولید کننده دستگاه چهار گوش کن یا دستگاه فرم دهنده بدنه قوطی…

برای چهارگوش کردن بدنه قوطی ها از دستگاه چهار گوش کن استفاده می شود.

هر قوطی بسته به نوع جنس و کاربرد، شکل و اندازه ای متفاوت دارد و پس از اینکه بدنه قوطی تبدیل به استوانه شد، دستگاه فرم دهنده یا چهار گوش کن آن را طبق قالب، فرمت و اندازه ای که برایش در نظر گرفته شده، فرم و شکل می دهد.

هنگامی که حلب از دستگاه لاک پاش درز جوش خارج می شود جهت اینکه از حالت استوانه ای به حالت چهارگوش تبدیل شود (در حلب های چهارگوش) می بایست از دستگاه چهارگوش کن استفاده شود.

دستگاه چهارگوش کن با استفاده از فکهای خود که بسته به نوع سفارش چهارگوش، پنج گوش، شش گوش و ….. و یا حتی اشکالی با مقطع غیر هندسی متفاوت است، حلب را به نوع درخواستی تبدیل می کند.

قسمت بازویی این دستگاه برای حلب با سایزهای مختلف قابل تعویض است به عبارتی دیگر اگر نیاز باشد چهارگوش را تغییر سایز دهیم فقط قسمت بازویی می بایست تعویض و طبق سایز جدید ساخته شود.
این بازوها با فشار روغنی ضربه ای از داخل به چهار طرف قوطی جوش شده وارد می کند و آن را از حالت گرد به حالت چهار گوش تبدیل می کند.

دستگاه چهار گوش کن در حالت عادی قطر بدنه قوطی بین 90 الی 250 میلیمتر با ارتفاع حداکثر 345 میلیمتر را چهارگوش می کند که این ابعاد با درخواست های سفارشی قابل تغییر می باشد.

ظرفیت تولید این دستگاه 10 قوطی در دقیقه بوده و برق مصرفی نیز 5.5 KW می باشد. دستگاه دارای تابلو برق PLC و سیستم ارت می باشد.

پیرعلی؛ http://vanapress.com