دستگاه آبغوره گیری ، فروش دستگاه آبلیمو گیری – استان تهران

توضیحات آگهی

دستگاه آبغوره گیری ، فروش دستگاه آبلیمو گیری و آبغوره گیری
————————————————————————————
دستگاه آبغوره گیری یکی از تجهیزات صنعتی مورد استفاده در مغازه ها و شرکت هایی است که کار تولید انواع آب لیمو و یا آبغوره را بصورت صنعتی و در حجم زیاد انجام می دهند . با استفاده از دستگاه آبغوره گیری می توان حجم بسیار زیادی از آب غوره و یا آب لیمو و یا هر نوع مرکبات و میوه های دیگر را در زمان کم و یا صرفه اقتصادی زیادی انجام داد.

دستگاه آبغوره گیری صنعتی در سه شکل دستی و پرسی ساخته می شود. طیف وسیعی از انواع دستگاه آبغوره گیری در بازار با اشکال و نمونه های مختلفی وجود دارد اما دو مدل دستی و پرسی از همه مشهورتر و عمومی تر می باشند. دستگاه آبغوره گیری با موتور های یک اسب بخاری تا سه اسب بخاری تولید می شود و اینکه از کدام یک از این موتورها در دستگاه آبغوره گیر بهتر است استفاده شود در واقع حجم دستگاه آبلیمو گیری و یا آبغوره گیری است که تعیین کننده این امر است.

معمولا بهترین نوع موتور برای استفاده در ساختار انواع دستگاه آبغوره گیری موتور های از نوع گیربکسی هستند که به دلیل نرم تر کار کردن بیشتر و تولید صدای کمتر و بخصوص به دلیل توان کاری بالا و شرایط تعمیر مناسب از بهترین نوع موتورها می باشند.

در ضمن بهتر است در زما خرید دستگاه آبغوره گیر نیمه صنعتی و یا صنعتی و یا حتی خانگی به ساختار دستگاه نیز به خوبی توجه شود. در اصل بهترین دستگاه آبغوره گیر را می توان دستگاهی دانست که با استفاده از ورق های استیل 304 سانتلس ساخته شده باشد. قطر این ورق ها نیز اهمیت زیادی دارد تا جایی که برخی از شرکت ها با ورق های 0.8 میلی متری ، برخی با ورق های 1 و برخی 1.5 میلی متری کار تولید دستگاه آبغوره گیری را انجام می دهند.

پرداختن به تفاوت دستگاه آبغوره گیر پرسی و دستگاه آبغوره گیر دستی در این مقوله زیاد نمی گنجد ولی بصورت کلی هر دو دستگاه را می توان در حجم های 200 تا 100 کیلوگرمی بصورت آماده و یا بصورت سفارشی در حجم های کمتر و یا بیشتر درخواست داد.

شرکت ابتکار استیل یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین شرکت های تولید انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی از جمله دستگاه آبغوره گیر اقدام به تولید بهترین نوع دستگاه آبغوره گیر خانگی و صنعتی در ابعاد و حجم های مختلف و بر اساس نیاز مشتریان نموده و بالاترین ضمانت ها را همواره به مشتریان خود داده است.

برچسب‌ها: