خرید انواع بالانسرهای گازی فلنجی ماداس – استان تهران

توضیحات آگهی

خرید انواع بالانسرهای گازی ماداس
بالانسر تأمین کننده مقدار فشار ورودی رگولاتور اصلی می باشدکه وظیفه آن تنظیم فشار مدار لوله کشی است. در اصل بالانسر ماکزیمم جریان سیال را با حداقل افت فشار تنطیم می کند. مکانیسم کارکرد بالانسر شبیه به رگولاتور است.
بالانسرهای گاز جهت تنظیم اختلاف فشارهای کمتر از psi2 و یکنواخت نمودن گاز ورودی به مشعل استفاده می شوند.
جهت انتخاب صحیح بالانسرهای گاز سایز اتصال، فشار ورودی و خروجی و دبی گاز مورد نیاز است، بالانسر ها با تنطیم دقیق فشار گاز عبوری به مشعل به بهره وری و استفاده صحیح از مشعل کمک شایانی می نمایند.
اگر فشار گاز ورودی به موتورخانه ای که مشعل های صنعتی (از 800،000 کیلو کالری به بالا) در آن نصب شده حدود 2 پوند باشد لازم است در لوله ورودی گاز به هر مشعل یک بالانسر نیز نصب شود.
بالانسرها وظیفه ایجاد تعادل در فشار گاز ورودی را برعهده دارند ولی اگر فشار گاز ورودی به موتورخانه ای که از مشعل های صنعتی در آن استفاده شده 15پوند یا بیشتر باشد باید از رگولاتور گاز که وظیفه آن کاهش فشار گاز ورودی به مشعل است استفاده گردد.
توجه داشته باشید که نصب بالانسر گاز متناسب با سایز لوله ورودی به هر مشعل جهت جلوگیری از خرابی دیافراگم شیر برقی اتوماتیک آن الزامی است.
یکی از بهترین مدل های بالانسر، بالانسر ماداس گازی فلنجی مدل RG/2MCاست که در سایز اتصالات متفاوت درسایت دماتجهیز با بهترین قیمت و سریعترین زمان تحویل به شما ارائه میگردد.
دمای کارکرد این بالانسرها از 15- تا 60 درجه سانتیگراد است.
این بالانسرها باید به صورت In Line (مستقیم) نصب گردد و نصب آنها به صورت های واژگون ویا دوران 90 درجه توصیه نمی گردد.
فشار کاری این دستگاه ها 2~1 بار بوده و فشار خروجی آنها 95 ~ 60 میلی بار است.

شما میتوانید در سایت دماتجهیز می توانید انواع بالانسرهای گازی ماداس را با توجه به نیاز خود و با مشورت کارشناسان ما در اولین فرصت دریافت نمایید.