نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
نیازآتی | درج آگهی | ثبت آگهی تبلیغاتی | نیازمندی و تبلیغات اینترنتی
برش بوتانی ، برش مورکس ، برش 1 متری ، برش 1/20 – استان تهران

توضیحات آگهی

برش بوتانی
برش های بوتانی یا بلند برای برش کاری دائمی توصیه می شود . این برش کیفیت بسیار بالایی دارد و از 3 میل تا 300 میل را قابلیت برش داد .این برش باتوجه به نیاز شما در همه سایز ها موجود است . از قابلیت های دیگر این برش می تواند به گرد بر بودن آن اشاره کرد

برش بوتانی شمال یک قرقره و پرگار می باشد که می تواند به صورت دایره ای یا گرد تا قطر 820میلمتر را برش دهد . این نوع برش را می توان بنا به درخواست شما ساخت و تغییر داد . این برش با قرار گرفتن یک نازل برش تا 300 میلیمتر را برش می زند . . این نوع از برش دارای دو نوع مختلف است 1- سری مستقیم که بصورت مستقیم فقط برش می زند 2- سری نود درجه که حالت عمومی برشها همین نود درجه است . نازل مخصوص این نوع از برش را سه پله می گویند .

یکی از محصولات پرطرفدار و معروف این شرکت نزد صنعتگران برش های بوتانی می باشد . این برش ها دارای چندین مدل است.

این نوع از برش برای صنعتگرانی که فقط به صورت تخصصی کار برش را انجام میدهند بسیار کاربرد دارد چون برش یه تیکه یا بوتانی بسیار قدرتمند است و برای برشکاری دائمی بسیار مناسب است . برش بوتانی دارای دو نوع سری است یکی مستقیم و دیگری 90درجه که تا 500 میلیمتر را برش می زند .نازل های مربوط به این برش ها دو نوع می باشند برای مدل های 4542 و 4543 نازل های کف تخت استفاده می گردد و برای مدل های 4511 ، 4541 ،4512 نازل های بوتانی یا سه پله استفاده می شود.
خرید و فروش انواع برش بوتان مورکس ، برش بوتان موریس ، برش بوتانی 1 متری و 1/20 و 1/50 و انواع برش یه تیکه در بالن صنعت

برچسب‌ها: