140,000,000 تومان
شماره آگهی: 41368
آموزش تاسیسات استخر

توضیحات آگهی

NAQIBPOOL GROUP

گـروه نقیب اسـتخر

NAQIBESTAKHR GROUP

گروه مهندسین نقیب استخر

مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، ساخت

تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های :

استخر شنا : خصوصی و عمومی

جکوزی : معمولی ، تلفیقی ، درمانی

مجموعه پارک آبی ، رودخانه مصنوعی ، استخر موج ، اتاق باران

مجتمع آبدرمانی (هیدروتراپی ) ، مجموعه اسپا و ماساژ ، حمام سنتی ایرانی

سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک

آبنما ، برکـه ، دریاچه مصنوعی

در ایران و کشورهای همجوار

تفاوت‌های دیگ بخار با بخارساز برقی

امروزه، به ویژه در پروژه‌های خانگی و خصوصی، هیترهای برقی سونا خشک و بخارسازهای برقی، جایگزین هیترهای گازی و دیگ‌های بخار شده‌اند. از دلایل این امر می‌توان به نصب آسان و کم‌هزینه، ابعاد کوچک و مناسب و ایمنی و راندمان حرارتی بالای این دستگاه‌های برقی اشاره کرد. در ادامه، ابتدا دیگ‌های بخار را از ابعاد مختلف با بخارسازهای برقی مقایسه می‌کنیم و سپس، به مزایای هیترهای برقی سونا بخار نسبت به هیترهای گازی می‌پردازیم.

جانمایی:

جهت راه‌اندازی سونای بخار توسط دیگ بخار، در ابتدا بایستی اتاقی حداقل ۲×۲ متر جهت نصب دیگ تعبیه شود یا دیگ در محل تصفیه خانه یا موتورخانه جانمایی گردد. این در حالی است که با توجه به ابعاد کوچک و مناسب بخارساز برقی سونا، امکان نصب این دستگاه در کمترین فضای ممکن، ترجیحا نزدیک اتاق سونا، میسر می‌باشد.

نیاز به نصب دودکش:

از دیگر الزامات دیگ‌های بخار، فراهم کردن مسیری جهت اجرای دودکش مشعل و همچنین اجرای لوله‌کشی گاز به محل نصب مشعل است. این امر باعث افزایش هزینه‌های اولیه و فضای مورد نیاز جهت نصب دستگاه می‌شود. برای دستگاه‌های برقی، تنها نیازمند کابل کشی به محل نصب دستگاه هستیم و همین موضوع باعث می‌شود که کار نصب این دستگاه‌ها، به صورتی سریع‌تر، ساده‌تر و کم هزینه‌تر انجام شود.

ایمنی:

در صورت عدم رعایت موارد استاندارد و ایمنی در اجرای لوله‌کشی گاز مصرفی و دودکش دیگ بخار، ممکن است خطرات جبران ناپذیری در زمان بهره‌برداری رخ دهد. همچنین با توجه به اینکه دیگ بخار دارای فشار کاری بالایی است، در صورتی که قطعات و جزئیات مورد استفاده از مواد غیر استاندارد باشند، خطر انفجار را در پی خواهد داشت. در ضمن، دیگ‌های بخار به علت فشار کاری بالا باید هر سال مورد تست هیدرواستاتیک قرار گیرند تا از صحت عملکرد و مقاومت بدنه‌ی دیگ اطمینان حاصل شود.

دستگاه‌های بخارساز برقی دارای فشار کاری پائین هستند. با این حال، در این دستگاه‌ها، شیر اطمینان با فشار پائین تعبیه شده است تا ظریب ایمنی دستگاه بالاتر رود. استفاده از تابلو برق استاندارد و تجهیزات کنترلی مناسب و همچنین اتصال به سیستم ارتینگ استاندارد در دستگاه‌های برقی، ایمنی کامل را در پی خواهد داشت.

راندمان حرارتی:

دودکش دیگ بخار باعث خروج مقداری از حرارت تولید شده توسط دیگ می‌شود و همین امر راندمان آن را کاهش می‌دهد. اما در بخارساز برقی، انرژی برق مستقیما در المنت به حرارت تبدیل شده و باعث می‌شود که این دستگاه‌ها از راندمان حرارتی بسیار بالایی برخوردار بوده و پرت حرارتی کمتری داشته باشند.

به همین ترتیب، هیترهای برقی سونا خشک هم مزایای قابل توجهی نسبت به کوره‌های گازی دارند:

جانمایی:

هیتر برقی در داخل سونا نصب می‌شود و فضای اشغال شده توسط آن بسیار کم است. در صورتی که بخواهیم از کوره‌ی گاز سوز استفاده کنیم، نمی‌توان آن را به طور کامل در اتاق سونا قرار داد و نیاز است که مشعل آن را خارج از سونا، محلی دقیقا چسبیده به اتاق سونا، جانمایی کنیم. همچنین باید برای مشعل کوره، لوله کشی گاز و دودکش تعبیه کنیم.

با ما تماس بگیرید

09121978874

09130137157

09112270236

09144503208

09155447714

09163661255

09177444313

09188810224

02177703426

02176704066

Naqibsazeh.ir

naqibpool.ir

naqibpoolgroup.ir

naqibestakhr.ir

poolirangroup.ir

naqibsazehgroup.ir

tehranpool.ir

endlesspools.ir

NaqibHydrotherapy.ir

[email protected] [email protected]

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه : در سال 1387 توسط مهندس سید محسن نقیبیان بنیانگذار استخرهای چندمنظوره خانگی در ایران

تاسیس گردید

و هم اکنون در زمینه مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، ساخت

تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های

استخر شنا : خصوصی و عمومی

آبنما ، برکه، دریاچه مصنوعی

مجموعه پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی ، مجموعه اسپا و ماساژ

سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک

در سطح ایران و کشورهای همجوار فعالیت دارد

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه هفتم ، واحد 740